website creation software

- PRZED MAKIJAŻEM -

Przygotowanie twarzy pod makijaż

Aby makijaż dobrze się trzymał i pełnił swoją funkcję, musimy zapewnić naszej skórze odpowiednią pielęgnację. Aby dobrać ją odpowiednio, najpierw musimy dowiedzieć się jaki mamy rodzaj cery. Oto krótka ściąga, po przeczytaniu której, łatwiej będzie Wam ocenić Wasz rodzaj cery:

Cera normalna

Jest ona najmniej problemowa. Charakteryzuje ją uczucie komfortu zaraz po umyciu. Nie przetłuszcza się ani nie przesusza, może się jedynie lekko błyszczeć. Skóra normalna jest gładka - brak na niej zaskórników czy rozszerzonych porów.

Cera sucha

Jeżeli mamy suchą skórę, zaraz po umyciu twarzy będziemy miały uczucie ściągnięcia. Wygląda na odwodnioną, szarą oraz po prostu przesuszoną. W dotyku jest szorstka i nierówna. Duża zaletą tego rodzaju skóry jest mała, wręcz znikoma, ilość rozszerzonych porów.

Cera  tłusta

Skóra tłusta po prostu się przetłuszcza (czoło, nos, policzki ).  Zazwyczaj posiadaczki cery tłustej borykają się z dużymi i dobrze widocznymi porami. Bardzo często pojawiają się wypryski.

Cera mieszana

Przetłuszczająca się strefa T, suche policzki - to główne wyznaczniki skóry mieszanej. Na czole, nosie i brodzie widać rozszerzone pory.

Cera wrażliwa

Ten typ cery łatwo ulega podrażnieniom i zaczerwienieniom, m.in. przez kosmetyki pielęgnacyjne czy oczyszczające. Mogą pojawiać się plamy oraz swędzenie. Ten rodzaj skóry mogą posiadać zarówno kobiety z cerą suchą jak i tłustą

Aby nasza skóra dobrze przyjmowała kosmetyki pielęgnacyjne, a co za tym idzie - długo utrzymywał się makijaż - musimy ją regularnie złuszczać i porządnie nawilżać. Peeling najlepiej wykonywać raz lub dwa razy na tydzień. Pozbycie się martwego naskórka zapewni nam gładką i jednolitą cerę. Dla skóry suchej i wrażliwej najlepsze będą peelingi enzymatyczne, natomiast dla skóry tłustej i mieszanej - peelingi gruboziarniste. Po wykonaniu peelignu najlepiej nałożyć na twarz, odpowiednią do rodzaju skóry, maseczkę.

Informacje:

1

Lokalizacja

Wszystkie makijaże będą wykonywane w studio (Kilińskiego 16, 44-335 Jastrzębie-Zdrój).

2

Dojazd do Klienta

Czas trwania makijażu to ok 60-90 minut.

3

Czas usługi

Proszę o pojawienie się na wizytę bez makijażu (zmywanie go wydłuża czas nawet o 15 minut).

4

W pakiecie

Trwałość makijażu zależy w dużej mierze od przygotowania cery, dlatego należy zadbać o jej odpowiednie nawilżenie kilka dni wcześniej.

5

Zalecenie

Przed makijażem ślubnym konieczne jest wykonanie makijażu próbnego (ok. miesiąc przed ślubem)

6

Zalecenie

- Warto pomyśleć wcześniej o regulacji brwi,

- Makijaż próbny trwa ok. 120 minut.

7

Dopasowanie

Fotograf może wykonać relację zdjęciową w studio w trakcie robienia makijażu.

8

Zalecenie

Wykonuję pełny makijaż twarzy, nie tylko pojedyncze elementy (np. same oczy).

9

Ważna informacja

Termin wizyty proszę potwierdzić z tygodniowym wyprzedzeniem.

10

Zalecenie

W razie zmiany terminu bądź odwołania wizyty, proszę o jak najszybszą informację.

11

Zalecenie

Spóźnienie Klienta powyżej 15 minut skutkuje odwołaniem wizyty.

• aktualizacja informacji: 08.10.2018.

Umówienie się na wizytę oznacza zapoznanie się oraz zaakceptowanie regulaminu.POLITYKA PRYWATNOŚCI
W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest ISHI Iwona Rurarz, ul Kilińskiego 16, 44-335 Jastrzębie- Zdrój , Nip: 6332117681, email: i.rurarz@ishi.pl.
2. Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji umowy (wykonania usługi).
3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania umowy, a po jego zakończeniu przez czas wynikający z przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń.
4. Administrator nie udostępnia Twoich danych podmiotom trzecim (Wyjątkiem są faktury – przekazywane do księgowości).
5. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w art. 16-21 RODO.
6. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ( Urząd Ochrony Danych Osobowych).
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji umowy (wykonania usługi).
8. Twoje dane osobowe gromadzone są z należytą starannością oraz odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby nieupoważnionej.

Dlaczego warto wykonać makijaż próbny?

- omówienie i szczegółowe zaplanowanie makijażu

Podczas wizyty będziesz mogła spokojnie omówić rodzaj makijażu, jaki Cię interesuje, wysłuchać porad, pokazać zdjęcia sukni, biżuterii, upatrzonego bukietu ślubnego. Muszę Cię trochę bliżej poznać i dobrać makijaż nie tylko do kreacji i dodatków lecz również do Twojego charakteru. To czas dla nas aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.

- oszczędność czasu w dniu ślubu

W dniu ślubu najzwyczajniej nie ma czasu na eksperymentowanie z makijażem. Dobrze przetestowany i zaakceptowany makijaż próbny zaoszczędza mnóstwo czasu i nerwów Pannie Młodej i makijażystce.

- będziesz mogła przetestować trwałość makijażu

Zalecam wykonywanie makijażu na ok miesiąc przed ślubem w godzinach porannych i południowych. W ten sposób masz szansę przetestować makijaż dokładnie tak jakby był to dzień ślubu.

- spokój w dniu ślubu

Nie ma nic gorszego niż niepewność. Czy aby wszystko będzie ze sobą współgrało? Jak się będę czuła? Czy ten makijaż będzie do mnie pasował? Te i wiele innych pytań będą przelatywały przez myśli a Ty będziesz robić się coraz bardziej nerwowa. Makijaż próbny jest po to aby tego uniknąć.

- wykluczenie reakcji alergicznej

Pomimo tego , że pracuję na kosmetykach antyalergicznych stworzonych do profesjonalnego makijażu każda skóra jest inna i należy wziąć to pod uwagę.

ISHI - Twoje Miejsce na Zmiany

- PRZED STYLIZACJĄ RZĘS -

Jak przygotować się przed przedłużaniem rzęs

  • Przed umówieniem terminu proszę zapoznać się z ankietą:
ANKIETA
  • Przed wizytą nie pić kawy - jest moczopędna i wzmaga ruchliwość powiek,
  • W miarę możliwości proszę przyjść bez makijażu,
  • Proszę nie smarować okolic oczu kremami na bazie olejków.

Masz pytania dzwoń:

PRACUJĘ NA:

Już w krótce w ofercie: 
PROfesjonalne FACECHART'y

zobacz też na: