bootstrap themes

- PRZED MAKIJAŻEM -

Przygotowanie twarzy pod makijaż

Aby makijaż dobrze się trzymał i pełnił swoją funkcję, musimy zapewnić naszej skórze odpowiednią pielęgnację. Aby dobrać ją odpowiednio, najpierw musimy dowiedzieć się jaki mamy rodzaj cery. Oto krótka ściąga, po przeczytaniu której, łatwiej będzie Wam ocenić Wasz rodzaj cery:

Cera normalna

Jest ona najmniej problemowa. Charakteryzuje ją uczucie komfortu zaraz po umyciu. Nie przetłuszcza się ani nie przesusza, może się jedynie lekko błyszczeć. Skóra normalna jest gładka - brak na niej zaskórników czy rozszerzonych porów.

Cera sucha

Jeżeli mamy suchą skórę, zaraz po umyciu twarzy będziemy miały uczucie ściągnięcia. Wygląda na odwodnioną, szarą oraz po prostu przesuszoną. W dotyku jest szorstka i nierówna. Duża zaletą tego rodzaju skóry jest mała, wręcz znikoma, ilość rozszerzonych porów.

Cera  tłusta

Skóra tłusta po prostu się przetłuszcza (czoło, nos, policzki ).  Zazwyczaj posiadaczki cery tłustej borykają się z dużymi i dobrze widocznymi porami. Bardzo często pojawiają się wypryski.

Cera mieszana

Przetłuszczająca się strefa T, suche policzki - to główne wyznaczniki skóry mieszanej. Na czole, nosie i brodzie widać rozszerzone pory.

Cera wrażliwa

Ten typ cery łatwo ulega podrażnieniom i zaczerwienieniom, m.in. przez kosmetyki pielęgnacyjne czy oczyszczające. Mogą pojawiać się plamy oraz swędzenie. Ten rodzaj skóry mogą posiadać zarówno kobiety z cerą suchą jak i tłustą

Aby nasza skóra dobrze przyjmowała kosmetyki pielęgnacyjne, a co za tym idzie - długo utrzymywał się makijaż - musimy ją regularnie złuszczać i porządnie nawilżać. Peeling najlepiej wykonywać raz lub dwa razy na tydzień. Pozbycie się martwego naskórka zapewni nam gładką i jednolitą cerę. Dla skóry suchej i wrażliwej najlepsze będą peelingi enzymatyczne, natomiast dla skóry tłustej i mieszanej - peelingi gruboziarniste. Po wykonaniu peelignu najlepiej nałożyć na twarz, odpowiednią do rodzaju skóry, maseczkę.

Informacje:

1

Lokalizacja

Makijaże wykonuje w swoim Studio ISHI: Kilińskiego 16, 44-335 Jastrzębie-Zdrój oraz mobilnie ( Pon- Pt),

2

Dojazd do Klienta

W Soboty dojeżdżam do minimum 5 osób. W przypadku mniejszej ilości osób opłata za dojazd jest ustalana indywidualnie,

3

Czas usługi

Czas wykonania makijażu to ok 60-90 min,.

4

W pakiecie

W każdym makijażu doklejam kępki lub rzęsy (są one wliczone w cenę).

5

Zalecenie

W miarę możliwości na wizytę proszę przyjść bez makijaż

6

Zalecenie

Dzień wcześniej wykonać peeling twarzy, nawilżyć cerę i usta oraz zadbać o regulację brwi,

7

Dopasowanie

Proszę przygotować krótki opis kreacji i dodatków,

8

Zalecenie

W dniu wykonania makijażu bardzo proszę o punktualne przybycie,

9

Ważna informacja

Przez wzgląd na kolejne klientki mam prawo odmówić makijażu, jeśli spóźnienie wynosi powyżej 20 minut,

10

Zalecenie

Warto przed makijażem ślubnym właściwym wykonać makijaż próbny,

11

Zalecenie

Fryzurę najlepiej wykonać przed makijażem

• aktualizacja informacji: 26.04.2018.

Dlaczego warto wykonać makijaż próbny?

- omówienie i szczegółowe zaplanowanie makijażu

Podczas wizyty będziesz mogła spokojnie omówić rodzaj makijażu, jaki Cię interesuje, wysłuchać porad, pokazać zdjęcia sukni, biżuterii, upatrzonego bukietu ślubnego. Muszę Cię trochę bliżej poznać i dobrać makijaż nie tylko do kreacji i dodatków lecz również do Twojego charakteru. To czas dla nas aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.

- oszczędność czasu w dniu ślubu

W dniu ślubu najzwyczajniej nie ma czasu na eksperymentowanie z makijażem. Dobrze przetestowany i zaakceptowany makijaż próbny zaoszczędza mnóstwo czasu i nerwów Pannie Młodej i makijażystce.

- będziesz mogła przetestować trwałość makijażu

Zalecam wykonywanie makijażu na ok miesiąc przed ślubem w godzinach porannych i południowych. W ten sposób masz szansę przetestować makijaż dokładnie tak jakby był to dzień ślubu.

- spokój w dniu ślubu

Nie ma nic gorszego niż niepewność. Czy aby wszystko będzie ze sobą współgrało? Jak się będę czuła? Czy ten makijaż będzie do mnie pasował? Te i wiele innych pytań będą przelatywały przez myśli a Ty będziesz robić się coraz bardziej nerwowa. Makijaż próbny jest po to aby tego uniknąć.

- wykluczenie reakcji alergicznej

Pomimo tego , że pracuję na kosmetykach antyalergicznych stworzonych do profesjonalnego makijażu każda skóra jest inna i należy wziąć to pod uwagę.

ISHI - Twoje Miejsce na Zmiany

- PRZED STYLIZACJĄ RZĘS -

Jak przygotować się przed przedłużaniem rzęs

  • Przed umówieniem terminu proszę zapoznać się z ankietą:
ANKIETA
  • Przed wizytą nie pić kawy - jest moczopędna i wzmaga ruchliwość powiek,
  • W miarę możliwości proszę przyjść bez makijażu,
  • Proszę nie smarować okolic oczu kremami na bazie olejków.

Masz pytania dzwoń:

PRACUJĘ NA:

Już w krótce w ofercie: 
PROfesjonalne FACECHART'y

zobacz też na: